WIĘCEJ NIŻ PROFESJA INTELIGENTNA Z FUCHUAN

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Kunshan Fuchuan Electrical and Mechanical Co.,ltd

dobra jakość Maszyna do skręcania drutu na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do skręcania drutu na sprzedaż
The machine from Fuchuan is with high quality.We have confidence of its machine. And we have cooperation for many years. No 1 machine in China.

—— Mr Robert Klimko

Im Online Czat teraz

Kunshan Fuchuan Electrical and Mechanical Co.,ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Kunshan Fuchuan Electrical and Mechanical Co.,ltd Kunshan Fuchuan Electrical and Mechanical Co.,ltd Kunshan Fuchuan Electrical and Mechanical Co.,ltd Kunshan Fuchuan Electrical and Mechanical Co.,ltd Kunshan Fuchuan Electrical and Mechanical Co.,ltd Kunshan Fuchuan Electrical and Mechanical Co.,ltd Kunshan Fuchuan Electrical and Mechanical Co.,ltd Kunshan Fuchuan Electrical and Mechanical Co.,ltd
DONGTAI ROŚLIN KUNSHAN PLANT 250 ~ 400mm Bunching Machine 500-1600mm pęczniejąca maszyna i podwójna pęczniejąca maszyna T14-68 cynowanie z wysoką prędkością cynowania 50-110 maszyna do szybkiego wytłaczania MAGAZYN

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : FUCHUAN MACHINERY; FC
Ilość pracowników : 190~230
Coroczne wyprzedaże : 15000000-18000000
Rok założenia : 2001
pc Export : < 10%
area of plant: 50000 square meters
Fuchuan Electrical & Mechanical Co., Ltd została założona w 2001 roku. Znajduje się w strefie rozwoju gospodarczego i technologicznego Huaqiao w Kunshan City, prowincja Jiangsu, sąsiednie miasto Szanghaj, węzeł Shanghai-Nanjing Expressway i 312 State Highway. Firma jest przedsiębiorstwem high-tech, specjalizującym się w projektowaniu, opracowywaniu, produkcji, instalacji i debugowaniu sprzętu do przewodów i kabli.

Firma wprowadziła zaawansowany sprzęt i technologię z krajów rozwiniętych, takich jak Japonia, Europa i Stany Zjednoczone od czasu jej utworzenia, z powodzeniem opracować urządzenia elektryczne drutu i kabli, który jest blisko i osiągnąć przemysł na międzynarodowym poziomie zaawansowanym, takich jak nowy typ wysokiej maszyna do szybkiego zwojów, wytłaczarka z dużą prędkością, urządzenie do wyżarzania wysokiej prędkości i cynowania, maszyna do układania kabli, a także różne urządzenia peryferyjne z drutu i kabla elektrycznego.

Firma dostarcza sprzęt dla wielu znanych przedsiębiorstw w kraju i za granicą, takich jak Sumitomo Electric Co., Ltd, HITACHI Cable Group Limited, Hewtech Wire Co., Ltd, Kurabe Industrial (shanghai) Co., Ltd, Hayakawa Electric Wire Co ., Ltd, Shanghai Bandong Electrical Wire, Ltd., Jiangxi Copper Corporation, Xinhui Copper Co., Ltd, Force Group, Tony Electronic Group, Jiangsu Jiangyang Cable Co., Ltd, Huasheng Group, Zhengxiong Copper Group, Qingdao Hanhe Cable Co., Ltd, kabel Jiangnan Electri, Tianjin 609 Cable Limited, Zhongli Sci-Tech Group, Wantai Group i Tbea Deyang Cable Co., Ltd i tak dalej. Firma zawsze zdobywa dość dobrą reputację w tych przedsiębiorstwach.

W grudniu 2009 roku zbudowaliśmy nowy zakład w Weiliu Road Economic Development Zone w Dongtai w prowincji Jiangsu i zajmuje powierzchnię 21 000 metrów kwadratowych, zakładając su-filie w Dongtai, mieście Jiangsu, w którym produkuje się główną część ciała. I założyć siedzibę w Huaqiao w kunshan, w którym z rozwojem nowego produktu, marketingu i obsługi posprzedażnej dla głównej części ciała. Wraz z dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, wprowadzamy system zarządzania ERP, Narodowy Standardowy System Bezpieczeństwa Produktu, ISO9001: 2008, posiada on już zaawansowany sprzęt do produkcji i przetwarzania, dobrze wyszkolony zespół zarządzający i profesjonalnych techników, znacznie poprawia naszą konkurencyjność.

Firma na zawsze kładzie nacisk na zasadę działania "najpierw klienci, szczere usługi i wspólny rozwój", dostarczając produkty najwyższej jakości, a także doskonałą obsługę klientów.

Serdecznie zapraszam producentów do odwiedzenia, sprawdzenia i prowadzenia naszej firmy.

Fuchuan chciałby być twoim najwierniejszym partnerem!

Szczegóły kontaktu
Kunshan Fuchuan Electrical and Mechanical Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Lance

Tel: 86-512-57697298-616

Faks: 86-512-57699189

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)